Intermedserwis Sprzedaż i Serwis urządzeń medycznych.

Narzędzia medyczne

Intermedserwis z Lublina zajmuje się sprzedażą oraz profesjonalnym serwisem urządzeń medycznych. Nasz serwis wykonuje wysokiej jakości kompleksowe usługi serwisowe.

Serwis SPRZĘTU

Naprawiamy aparaty EKG, KTG, RTG, defibrylatory, holtery, ciśnieniomierze, inhalatory, sterylizatory, wirówki i inne.

SPRZEDAŻ CZĘŚCI w Intermedserwis

Sprzedajemy nowe i regenerowane części zamienne oraz wyposażenie do naprawianych urządzeń medycznych.

SPRZEDAŻ URZĄDZEŃ

Sprzedajemy i doradzamy w doborze aparatów EKG, RTG, autoklawów i innych urządzęń oraz akcesoriów.

SZKOLENIA PERSONELU

Prowadzimy szkolenia oraz instruktarze dla personelu w zakresie obsługi i eksploatacji sprzętu medycznego.

Serwis i sprzedaż końcówek stomatologicznych


Naprawiamy i sprzedajemy turbiny i kątnice stomatologiczne wszystkich producentów (NSK, Kavo, W&H, Bien Air, Sirona, Midwest, Castelini). 

Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty. W razie potrzeby odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.

Intermedserwis wykonuje skomplikowane naprawy serwisowe sprzętu medycznego. Serwisujemy aparaty EKG,Autoklawy,respiratory,etc. Na sprzęt serwisowany przez Intermedserwis udzielamy 12 miesięcznej gwarancji co gwarantuje,że sprzęt wychodzący z serwisu jest w 100% sprawny a pełna gwarancja jest dowodem solidności ,oraz rzetelnie wykonany. Dla Szpitali jako jedynie w regionie jesteśmy w stanie na czas naprawy wstawić sprzęt zastępczy w sytuacji zagrożenia życia pacjenta.

INTEREDSERWIS prowadzi regenerację narzędzi medycznych

Wychodząc na przeciw placówką medycznym oraz prywatnym gabinetom Intermedserwis wprowadził usługę regeneracji narzędzi medycznych:chirurgiczne,pęsety,etc. Przy współpracy ze specjalistami Jesteśmy wstanie zaprojektować i wyprodukować unikalne narzędzia chirurgiczne,medyczne.

Oferujemy bardzo duży wybór narzędzi stomatologicznych:

  • Chirurgii stomatologicznej obejmującej m.in. ekstrakcję zębów przygotowanie do leczenia protetycznego, odsłanianie zębów zatrzymanych w łuku, zabiegi usunięcia włókniaków, torbieli czy ropni.
  • Chirurgii szczękowo-twarzowej bardzo istotne w dziedzinie medycyny zajmującej się leczeniem operacyjnym schorzeń jamy ustnej, jak również części twarzowej głowy – aż po dół przedni czaszki włącznie oraz szyi.
  • Ortodoncji leczenie wad zgryzu, wad szczękowo-twarzowych oraz korygowania nieprawidłowości zębowych.
  • Periodontologii profilaktyki i leczenia chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej.
  • Protetyki stomatologicznej poświęconej odtwarzaniu pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych lub po ich masywnym uszkodzeniu.

Dodatkowo Intermedserwis Specjalizuje się w dostawach pincet, skalpeli, igłotrzymaczy mikrochirurgicznych, haków, dźwigni korzeniowych.
Pincety są wykorzystywane w stomatologii m.in. do chwytania implantów, zamków ortodontycznych. Służą również do łatwego trzymania i usuwania tkanek, oraz pozycjonowania igły podczas szycia.
Igłotrzymacze dostępne są w wariantach:

z okrągłą rączką z uchwytem standardowym oraz z uchwytem typu „piłka golfowa”, z płaską rączką typu Castroviejo, bagnetowe oraz typu Hegar.
Różnego rodzaju haki do ran, haki typu Farabeuf (dwustronne) oraz haki typu: Langenbeck, Kocher Langenbeck, Obwegeser.
Dźwignie korzeniowe w tym m.in. proste,w różnych kształtach i rozmiarach, z częścią pracującą: zaokrągloną, spiczastą ściętą, ząbkowaną, boczne oraz z uchwytem szerokim oraz anatomicznym (z wgłębieniem na kciuk), a także dźwignie o różnej długości części pracującej czy przeznaczone do usuwania pozostałych wierzchołków korzeni, w różnych rozmiarach

Intermedserwis zaprasza do współpracy Gabinety stomatologiczne,oraz placówki medyczne z całego kraju. Główna siedziba INTERMEDSERWIS znajduje się w Lublinie. Nasze usługi są najlepsze, ponieważ podchodzimy do klienta indywidualnie. W przeciwieństwie do konkurencji Intermedserwis podchodzi elastycznie i indywidualnie do każdego powierzonego zlecenia.

Aby skontakować się z intermedserwis należy zadzwonić pod nr telefonu: 720 733 092.

Na pewno znajdziemy godne uwagi rozwiązanie problemu.

Intermedserwis Lublin.